Bayan Uyarıcı 

Bayan Uyarıcı 

Cinsel Sağlık

29 Mart 2017

ekledi.

Yorum Yaz

472 kez incelendi.

Eğer çevrenizde var olan bayanları baştan çıkarmanın en kolay yolunu arıyorsanız bunun için bayan uyarıcı ürünler tercih etmeniz gerekir. Toplumun yanlış bildiği detaylardan birisi de seksi sürekli erkeklerin düşündüğüdür. Oysa seksi sürekli olmasa da daha sık düşünen kadınlardır. Bu yüzden karşılıklı olarak cinsel yaşamı daha verimli yaşamak adına bayanların bu isteğini ortaya çıkarmak gerekir.

Genelde seks yaşantısında aradığı verimi alamayan kadınlar için bu daha kolaydır. Zaten yaşadığı ilişki onu tatmin etme noktasında olmadığı için bir alternatifin ona cazip gelmesi gayet kolaydır. Direkt olarak partneriniz olması için yapmanız gereken tek şey doğru harekettir. Buda temel anlamda cinsel ürünlere başvurarak kolaylıkla halledilebilir.

Bayan Uyarıcılar Nasıl Kullanılır?

Bayan uyarıcılar aslında kullanım şekillerine göre farklı gruplara ayrılabilirler. Tabi ki en temel ayrım karşı cinsin haberi olup olmadığı noktasındadır. Yani sizin kullandığınız uyarıcı ürünün karşı tarafta bulunan partner tarafından bilinip bilinmemesinden bahsetmek mümkündür. Bu doğrultuda cinsel yaşamınızı nasıl bir yere sürükleyeceğinizi düşünerek karar vermeniz gerekir.

Eğer sürekli olarak arzuladığınız fakat bir türlü size fırsat vermeyen bir bayandan bahsediyorsak onun haberi olmayan bir ürün gerekir. Keza zaten fırsat bulamadığınız için yakınlaşamıyorsunuzdur. Parfüm, kahve ya da damla sizin için çözüm olabilir. Bunun haricinde yeni bayan uyarıcı ürünler arasında toz, çikolata ve bu gibi seçeneklerde işinize yarayacaktır.

Etiketler: ,

Yorum Yaz