Etkili Geciktirici Ürünler

Günümüzde erkeklerin en büyük problemlerinden bir cinsel ilişki sırasında erken boşalma sorunudur. Bu sorun başlı başına cinsel sağlık sorunudur. Her sağlık sorununda iyileşmek için nasıl ilaçla tedavi mümkün oluyorsa cinsel rahatsızlıklarda da kesinlikle etkili geciktirici ürünler kullanmak gerekmektedir.

Geç Gelmek Bir Alışkanlık Oluyor

Uzmanlar tarafından tavsiye edilen bu cinsel ürünler erkeklerin ilişki süresini uzatarak daha mutlu olmasını sağlıyor. Erkekler yaratılışları gereği güçlü canlılardır. Bu güçlerini her alanda kullanmak isterler. Cinsel birleşme ise erkeklerin güçlerinin doruğa çıktığı alandır. Fakat burada yaşanan bir problem bütün güç dengelerini altı üst etmektedir. İşte bundan sonra erkekte büyük bir özgüven eksikliği yaşanmaktadır.

Bu sorunun çözümü için kesinlikle etkili cinsel ürünler almak zorunluluğu vardır. Erken boşalma bu ürünler sayesinde yerini mutlu dakikalara bırakır. Bu ürünler temelde hap, geciktirici spreyler ve kremler şeklinde olmaktadır. Tercih kullanıcıya bırakılmıştır.

Etkili geciktirici ürünler kullanırken;

  • Marka ürünler kullanmaya dikkat edin. Piyasada çok sayıda kaçak ve sağlığı tehdit eden ürünler mevcuttur.
  • Alınan ürünlerin kullanım şekillerini birebir uygulayın. Ne eksik ne fazla kullanım yapmayın.
  • Bu tür ürünler bitkisel özlerle karışımı yapıldığı için herhangi bir yan etki yapmamaktadır.
  • Çok yaşlı erkekler ve kalp rahatsızlığı, mide rahatsızlığı olan kişilerin kullanması önerilmez.
  • Alkol kullanımı ile birlikte tüketilmesi zararlı sonuçlar doğurabilir.

Geciktirici Etkili Prezervatifler

Erken boşalma cinsel bir rahatsızlığın yanı sıra, çiftler arasından uyumsuzluğun da habercisidir. Genellikle erkeklerde daha çok rastlanan bu durum çiftlerin cinsel hayatlarını olumsuz yönde etkilemekte ve erkeğin iktidarsızlık ile suçlanmasına kadar gidebilmektedir. Özellikle ülkemizde 21.yüzyılda olmamıza karşın hala tabu olarak görülmekte olan cinsellik konusunda tıbbî destek almaktan çekinmekte olan pek çok erkek mevcuttur. Oysaki erken boşalma sorununun tedavi mümkün olmakla birlikte bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaya yarayan cinsel sağlık ilaçları da bulunmaktadır.

Tıbbî yardım almaktan çekinen erkeklerin pek çoğu geciktirici cinsel sağlık ürünleri kullanarak bu durumun önüne geçmeye çalışmaktadırlar. Piyasada erken boşalma rahatsızlığına karşın pek çok farklı kullanımda ve pek çok farklı şekillerde ürünler bulunmaktadır.

Bu ürünlerin başında geciktirici etkili prezervatifler gelmektedir. İçerisinde kayganlaştırıcı jel bulunmaktadır. Bu kayganlaştırıcıların içerisinde benzocaine adlı bir kimyasal madde bulunmaktadır. Bu madde geciktirici etkili prezervatiflerin içerisinde %5 oranında bulunmaktadır. Benzocaine penis derisi tarafından emilerek yüzeyde anestezik bir etkiye sebep olduğundan penis ve çevresinde uyuşma hissi yaratmaktadır. Ancak bu uyuşma hissi, cinsel hazzı asla ortadan kaldırmaz. Penis fizyolojik oluşumu ile sürtünme, vakum ve basınç gibi etkiler ile uyarıılır. Geciktirici etkili prezervatifler bu etkiler ile oluşan uyarılmayı kısmen baskılar.

Geciktirici etkili prezervatifler kullanım sonrasında 15 dakikaya kadar uyuşma hissi vermekte ve sonrasında etkisini yitirmektedir. Bilimsel olarak hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.