Haydar Hocaya Sordu

Haydar hocaya sordu ! Türkiye’de erkeklerde görülen problemlerden, en çok karşımıza çıkanı ereksiyon problemleri oluyor. Özellikle yaş ilerledikçe bu problemler daha çok ortaya çıkmaya ve sorun çıkarmaya başlıyor böyle durumlarla karşılaşıp da sonra sürpriz yaşamamak için bazı önlemler almanız gerekir. Ereksiyon halini teşvik eden bazı yiyecekler vardır. Bu yiyecekleri yiyerek, ereksiyon sürenizi arttırabilirsiniz. Haydar hocaya sordu yanıtları aldı.

Eğer partneriniz sizde ortaya çıkan bu durumdan oldukça şikayetçiyse, bir doktordan yardım alabilirsiniz. Veya piyasada, ereksiyon süresini ve sperm sayısını arttıran ürünlerden satın alıp, bu ürünleri deneyip sonuçlara bakabilirsiniz. Türk halkında genel olarak bu tarz problemlere sahip insanlarla dalga geçmek gibi bir anlayış vardır. Unutmayın ereksiyon veya halk dilindeki adıyla sertleşme, iktidar sorunu bir hastalıktır ve her hastalıkta olduğu gibi bu problemin de tedavi yöntemleri vardır.

Bu tedavileri en fazla 3 ay kadar bir süre içinde uygulayarak eski günlere dönerek eşinizi memnun edebilirsiniz. Penisteki ereksiyon sorunu özellikle 40-50 yaşlardan sonra boy göstermeye başlayan bir durum. Eğer siz de bu yaş aralığındaysanız ve sertleşme problemi sizde de varsa, bahsedeceğimiz yöntemleri uygulayarak bu problemi kökünden çözebilirsiniz. Bu sorunları ortadan kaldırmak için uygulanacak en güzel yöntemlerden bir tanesi beslenme alışkanlığını değiştirmektir.

Cinsel Sorunlar ve Çözümleri

Fındık, fıstık, ceviz ve badem gibi bol enerji veren kuru gıdalar tüketmek, bu sorunların üstesinden gelmenin en etkili yollarından bir kaç tanesidir. Bunun dışında, E vitamini eksikliği de sertleşme sorununu ortaya çıkarabilir. Yani kısaca konu yine beslenme alışkanlıklarına geliyor.

Vitamin içeren besinler tüketerek bu problemi çözebilirsiniz. Yine de bir düzelme olmuyorsa eczanelerde kolay bir şekilde bulabileceğiniz vitamin haplarından ya da kamagra jel gibi ürünlerden günde bir tane düzenli olarak kullanın. Böylece sorunu çözmüş olabilirsiniz. Sorun hala devam ediyorsa şimdi yeni aşamaya geçiyoruz. Sertleşme sorunu hâlâ devam ediyor ve tüm yediğiniz besinlere rağmen bir değişim olmuyorsa şimdi yapacağımız şey biraz daha değişik.

Ereksiyon problemleri görülen toplumlar üzerine yapılan araştırmalara göre, stres altında yaşayan ve psikolojik olarak sağlıklı ortamda büyümemiş kişilerde ereksiyon problemleri çok daha sık görünüyor. Sertleşme sorununun ortaya çıkmasında, çocukken yaşamış olduğunuz korku dolu bir an bile sebep olabilir. Eğer böyle bir ortamda büyümüşseniz ve ereksiyon problemi yaşıyorsanız, uzman bir psikiyatrisin desteğini almanız sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Haydar hocaya sordu , Psikolojik problemlerin ortadan kalkmasıyla, sertleşme sorunu da ortadan kalkacaktır. Eğer sizin de sertleşme ile ilgili sorununuz varsa bu yöntemleri uygulamak oldukça faydalı olacaktır.

Her türlü yolu denemiş fakat yine de sorununuzu bir çözüm bulamadıysanız, cerrahi bir operasyon geçirmeniz gerekli olabilir. Doktor kontrolünde yapılan bu işlemler ile ilgili kafanızda herhangi bir soru işaretinin kalmasına gerek yok. Size en iyi tavsiye ürünümüz kamagra 100 mg jel ürünüdür.

Uzmanından Yanıtlar

Günümüzde, bu işlemler oldukça kolay bir şekilde bir kaç saat içinde hallediliyor. Cerrahi müdahale sırasında, isterseniz penis boyunuzda değişiklik de yapabilirsiniz fakat bunu çok önermiyoruz. İsteksizlik ve sertleşme sorununun bir diğer nedeni de partnerinizle aranızda olan uyumsuzluk olabilir.

Eşinizi beğenmiyor veya partneriniz sizi tatmin etmiyorsa, vücudunuz bu durumdan etkilenerek sertleşme sorununu ortaya çıkarmış olabilir. Böyle bir durum yaşandığı zaman yapmanız gereken en iyi şey, partneri karşınıza alıp konuşmak olacaktır. Aranızdaki uyumsuzluk ve birbirinizi beğenmeme problem ortadan kalktığı zaman, sertleşme problemi de ortadan kalkacaktır. Aynı durum tam tersi için de geçerlidir.

Eğer eşinizi gördüğünüz zam aşırı heyecan yapıyorsanız sertleşme sorunu ortaya çıkar. Bu genellikle evliliğin ilk zamanlarında görülür. Vücutta adrenalin hormonu arttığı zaman, heyecana bağlı olarak kan damarları büzülür, bu durum da penisin sertleş memesine neden olur.

Kadınlara Özel Öneriler

Cinsel ilişki esnasında yaşanan problemlerin genel olarak erkeklerden kaynaklandığı düşünülse de bu kanı oldukça yanlıştır. Cinsel ilişkide yaşanan problemler erkeklerden olabileceği gibi bayanlardan da kaynaklanabilir. Bayanlar genel olarak cinsel ilişkide orgazma ulaşamamalarını sadece erkeğe bağlarlar.

Bunun neticesinde erkeği ile cinsel birliktelik yaşayan bayan bu ilişkiden yeterli zevki alamadığından dolayı orgazma ulaşamaz. Bayanın orgazma ulaşamaması ilişkinin yetersiz seviyede olmasından kaynaklanır. Bu ilişkinin kalitesini arttırmak da partnerlerin elinde olan bir durumdur.

İlişkilerde genel olarak yalanan sorunlar hem erkek hem de bayanın birbirleri ile yeterince ilgilenmemesinden kaynaklanır. Bu gibi sıkıntıların yaşanmaması için partnerlerin birbirlerini cinsel doygunluğa ulaştırması gereken bazı şeyler vardır.

Haydar Hocadan Öneriler

Bayanlara yönelik vajina kaslarının gelişmesi için yapılan egzersiz türü Kegel egzersizidir. Bu egzersiz sayesinde vajinal bölgede ve vajina yolunda yer alan kaslar kontrol edilebilir. Böylece özellikle cinsel ilişki esnasında vajina içerisindeki penis çepeçevre sarılarak hem bayanın hem de erkeğin daha güçlü uyarılmasını sağlar.

Kegel egzersizi oldukça basit ve temel hareketlerden oluşmaktadır. Bu egzersiz günlük ve düzenli olarak yapılması gerekir. Vajina yapısı yönü ile oldukça kozmiktir. Burada yer alan kas dokuları ve sinir uçları bayanlarda uyarılmayı sağlar. Cinsel ilişki esnasında vajina yolundan içeri giren penis ritmik hareketleri esnasında vajina duvarlarından bazı bölgelerle zayıf temas edebilir ya da hiç temas edemeyebilir.

Kegel egzersizi ile özellikle vajina yolundaki kaslar kontrol edilerek bayanın orgazma ulaşmasını kolaylaştırır. Ayrıca erkeğin daha güçlü bir cinsel doyum yaşamasını sağlar.

Ön sevişmeyi uzun tutun!

Cinsel ilişki sırasında eğer ön sevişme yapılmıyor ya da bu süre kısa tutuluyorsa ön sevişme süresinin uzatılması gerekmektedir. Ön sevişme sonrasında bireyler gerekli cinsel birliktelik için birbirlerini hazır hale getirmelidir. Bu da ancak hormonların yeterli seviyede salgılanması ile olur. Erkekleri genel olarak kolay şekilde uyarılırlar ve kısa sürede ereksiyona hazır hale gelirler. Ancak bayanların yeterli cinsel olgunluğa ulaşması erkeklere göre biraz daha zordur.

Bu durumda hem erkeğin hem de bayanın yapması gereken bazı davranışlar vardır. Erkek öncelikle bayanın uyarılması için onların hassas bölgelerini bilmesi gerekir. Bu hassas bölgeler sadece vajina bölesi değildir.

Meme uçları, boyun, hatta kulak memesi bile bayanların uyarılmasında ki en etkin bölgelerdendir. Bu bölgelerin uyarılması ile yapılan bir ön sevişme cinsel birlikteliğin daha sağlıklı ve daha güzel geçmesini sağlar. Bütün bunlara rağmen gerekli uyarılmalar yapılamıyorsa tercihe göre bayan uyarıcı haplar da kullanılabilir.

Haydar Hoca dan Yanıtlar

Bayan uyarıcı haplar cinsel ilişki esnasında bayanın daha kolay bir şekilde uyarılmasını sağlayarak onu orgazma ulaştırır. Bu şekilde bayan daha sağlıklı bir cinsel birliktelik yaşamış olur. Ancak bunun için bir takım hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Piyasada pek çok bayan uyarıcı hap kullanılmaktadır. Bu hapların bir kısmı yurt dışından ithal edilirken sağlık bakanlığından gerekli olan izinler alınmadan dolayı piyasaya sürülür. Bu ürünleri kullanmaktan kaçınmalıyız.

Tercih edeceğimiz ürünlerin her zaman sağlık bakanlı tarafından onay verilmiş ürünler olmasına dikkat etmemiz gerekmektedir. Aksi takdirde istediğiniz yararları alamayacağınız gibi cinsel problemleriniz de artabilir. Bayan cinsel istek arttırıcı ürünler de alınırken aynı hususlar göz önüne alınmalıdır. Bu ürünlerin kullanılması sırasında moral bozukluğu olmamalıdır.

Ayrıca gerekli şekilde ve belirtilen miktarda kullanılması gerekmektedir. Aceleci olunmamalı sabredilmeli. Gerekli süre geçtiği halde bayan cinsel istek artıcı ürününden yarar sağlanamadıysa bu konu için uzman bir doktordan yardım almanız gerekmektedir. Haydar hocaya sordu yanıtları sizlerle paylaştı.