Penis Büyütücü Pompa Zararlı mı?

Penis büyütücü pompa zararlı mı? Sorusu birçok kişi tarafından merek edilir. Penis boyutunu artırdığını iddia eden ürünleri denemek isteyebilirsiniz. Penis performansını artırmak için hangi hapların, vakum pompalarının, egzersizlerin ve ameliyatların size uygun olabileceğiniz anlatacağız.

Penis büyütme ürünleri ve prosedürleri için her yerde reklam görmek mümkündür. Penis büyütücü pompa zararlı mı? Aslında bu sorunun cevabını vermek göründüğü kadar kolay değildir.

Bununla birlikte, penis büyütme için cerrahi olmayan yöntemlerin çok az bilimsel dayanağı vardır. Penis büyütücü pompa zararlı mı? Genellikle çok fazla bir zararı yoktur. Ayrıca, hiçbir tanınmış tıbbi kuruluş, kozmetik nedenlerle yapılan penis ameliyatını onaylamamaktadır.

Reklamı yapılan tekniklerin çoğu etkili değildir ve bazıları penise zarar verebilir. Bunlardan herhangi birini denemeden önce iki kez düşünmek önerilir.

 Penis Boyutu Normalliği Nedir?

Cinsel ilişki sırasında partnerinizi tatmin edemeyecek kadar genç olduğunuzdan (veya öyle göründüğünüzden) korkmak yaygındır. Penis büyütücü pompa zararlı mı? Orijinal veriler zararsız olduğunu gösterir. Bununla birlikte, araştırmalara göre, penis büyüklüğü ile ilgili kompleksleri olan erkeklerin çoğunun penisi normal büyüklüktedir.

Benzer şekilde, araştırmalar erkelerin “normal” bir penis uzunluğunun ne anlama geldiği konusunda abartılı bir fikre sahip olduğunu gösteriyor. Ereksiyon halindeyken penisiniz yaklaşık 13 cm veya daha uzunsa bu normaldir.

Bir penis ereksiyon halindeyken yaklaşık 7,5 cm küçükse anormal derecede küçük kabul edilir, buna “mikropeni” denir.

Penis Büyütücü Pompa ve Reklamlar

Büyük olasılıkla, reklamlar, partnerinizin penis boyutunu çok önemsediğine inanmanıza neden olur ve budurum gerçekten de böyledir. Penis büyütücü pompa Fiyat kapsamında kaliteli olanlar daha zararsızdır. Bu sizi endişelendiriyorsa, partnerinizle konuşabilirsiniz.

Penisinizin boyutunu değiştirerek değil, partnerinizin ihtiyaçlarını ve isteklerini anladığınızda cinsel ilişkilerinizin daha iyi olacağını unutmayın.

Şirketler, çoğu zaman ciddi görünen ve “bilimsel” araştırmacılar tarafından desteklenen reklamlarla birçok türde cerrahi olmayan penis büyütme tedavisi sunar.

Dikkatli bakarsanız, işlemlerin güvenlik ve etkinlik iddialarının büyük ölçüde kanıtlandığını tespit edebilirsiniz görebilirsiniz. Penis büyütücü pompa fiyatları uygun olanlarda genellikle zararsızdır.

Penis Büyütme İçin Ürünler

En yaygın penis büyütme yöntemleri olan ameliyatlar etkili değildir ve bazıları kalıcı hasara neden olabilir. Bunlar dan en çok tanıtılan ürün ve tekniklerden bazıları:

Haplar ve losyonlar. Genellikle firmaların penisi büyüttüğünü söylediği vitaminler, mineraller, şifalı bitkiler veya hormonlar içerirler. Bu ürünlerin hiçbirinin işe yaradığı gösterilmemiştir ve bazıları zararlı olabilir. Penis büyütücü pompa zararlı mı? Eczane personellerine de sorulduğunda zararsız olduklarını söyleyeceklerdir.

Pompalar kanı penise ittiği ve şişmeye neden olduğu için bazen erektil disfonksiyonu tedavi etmek için kullanılırlar.

Penis Büyütücü Pompa ile Pompalama

Pompalama, penisin geçici olarak daha büyük görünmesini sağlayabilir. Penis büyütücü pompa zararlı mı? Online sitelerdeki zararsız idealarına bu konuda güvenilebilir. Ancak vakum pompasının çok sık veya uzun süre kullanılması penisin elastik dokusuna zarar verebilir ve daha az sert ereksiyona neden olabilir.

Eğitim. Bu egzersizler (bazen “jelqing” olarak da adlandırılır) kanı penisin tabanından başa doğru itmek için bir eli diğerinin üzerinde hareket ettirerek yapılır.

Bu teknik diğer yöntemlerden daha güvenli görünse de, işe yaradığına ve yara izi, ağrı, şekil bozukluğuna neden olabileceğine dair hiçbir bilimsel kanıt yoktur.

Germe, nazik bir çekiş sağlamak için penise bir uzatma cihazı (“penis traksiyon cihazı” olarak da adlandırılır) takmayı içerir. Bazı küçük araştırmalar, bu cihazlarla uzunluğun 2 cm’den neredeyse 5 cm’ye çıktığını bildirmiştir. Güvenlik ve etkinliği sağlamak için daha kapsamlı ve titiz araştırmalara ihtiyaç vardır.

Penis Büyütücü Pompa ile Penis Büyütme

Penis büyütme için mevcut cerrahi tekniklerin çalışmaları güvenlik, etkinlik ve hasta memnuniyeti açısından çelişkili sonuçlar vermiştir. En iyi durumda, bir ameliyat sarkık penisin görünümüne 1 santimetre ekleyebilir, ancak penisin gerçek uzunluğunu değiştirmez. En kötü durumda, ameliyat enfeksiyon, yara izi, duyu veya fonksiyon kaybı gibi komplikasyonlara yol açabilir.

Penis büyütme ameliyatı ihtiyacı çok nadirdir. Ameliyat genellikle yaralanma veya doğum kusuru nedeniyle anormal penis fonksiyonu olan erkekler için önerilir.

Estetik penis büyütme ameliyatı bazı cerrahlar tarafından çeşitli teknikler kullanılarak önerilmesine rağmen tartışmalı bir konudur ve birçok kişi ameliyatı gereksiz ve bazı durumlarda zararlı bulur. Bu ameliyatlar deneysel olarak değerlendirilmelidir. Riskler ve faydalar hakkında doğru bir bakış açısı sağlamak için penis büyütme ameliyatları hakkında yeterli çalışma yoktur. Fakat eğer penisinizi büyütmekte ısrarlıysanız daha az zararlı olan ürünleri sitemizden güvenle alabilirsiniz.

Refarans Tavsiye Site : https://www.ekoleczaane.com/penis-buyutuculer