Sertleşmeyi Sağlayan Kremler

Bugünkü anlamıyla sertleşmeyi sağlayan kremler ya da “ereksiyon ilacı” denildiğinde, ereksiyonun fizyolojik mekanizması erkek üreme organlarına, penise kan akışını artırarak, cinsel ilişkiyi artırarak ve teşvik ederek ereksiyona neden olur. Tıbbi olarak, bu ilaçlara “fosfodiesteraz 5 inhibitörleri” de denir, çünkü bunlar, penil ereksiyonda (penisin sertleşmesinde) rol oynayan bir enzim olan fosfodiesteraz 5’in etkisini bloke ederler.

İlaç, erektil disfonksiyon için birinci basamak tedavi olarak kabul edilir. Bu ilacın genel sağlık durumunun farkında olmayan kişiler tarafından kötüye kullanılması bazı istenmeyen sorunlara yol açabilir. Ve kimler kullanabilir;

Uzun etkili veya kısa etkili nitrat almayan kişiler.Ciddi kalp hastalığı olmayan kişiler. Son 6 ayda miyokard enfarktüsü geçirmemiş kişiler. Ciddi karaciğer yetmezliği ve böbrek yetmezliği olmayan hastalar. Retinitis pigmentosa her türlü hasta için uygun ve kullanılabilir bir ilaçtır. Öte yandan bazı viral hastalıkların tedavisinde ilaçlarla birlikte kullanıldığında dikkatli olunmalı ve tıbbi yardım alınmalıdır.

Ereksiyon İlaçlarının Yan Etkileri Var Mıdır?

Herhangi bir risk faktörü yoktur ve her yaştan insan sertleşmeyi sağlayan kremler kullanabilir. Bununla beraber, genç insanlarda, erektil disfonksiyon ilaçları çoğunlukla güç performans arttıran olarak kullanılabilir.

Tüm sertleşmeyi sağlayan kremler olanların ortak yan etkileri;

Sıcaklık. Çarpıntı. Baş ağrısı. Baş dönmesi. Görme engelli. Terleme. Anoreksiya nervoza. Sırt ve bacak kaslarında ağrı. Genellikle yüzde kızarıklık gibi minimal yan etkiler gösterir. Ancak gizli kalp hastalığı gibi genel sağlığının farkında olmayan kişilerin sertleşme ilaçları almaları kalp sorunlarına ve ani kalp ölümlerine neden olabilir. Öte yandan, genç yaş grubunda yüksek dozlar veya kazara aşırı dozlar uzun süreli ereksiyonlara neden olabilir. Çok nadir, ancak priapizm. Bu nedenle dikkatli kullanılması tavsiye edilir. Önerildiği gibi, genç yaş grupları için performans arttırıcı olarak kullanıldığında, düşük veya ortalama dozlar kullanın.

Ereksiyon İlaçlarının İçeriği Nedir?

Sertleşmeyi önleyen enzimleri bloke eden sertleşmeyi sağlayan kremler amacı penise giden kan akışını arttırır. Bunun için çeşitli içerikler kullanılır. Aktif madde olarak;

Tadalafil. Vardenafil. Sildenafil. Avanafil. Udenafil. Rodena Phil. Milodenafil içeren ilaçlar var.

Bu ilaçlar etkileşim, sadece etki zamanı, gıda ile etkileşim ve etki süresi açısından farklılık gösterir. Etkililikleri ve yan etkileri benzerdir. Japonya’da sildenafil, vardenafil, tadalafil ve avanafil bu ilaçlara salıverilme sırasına göre dahil edilir. Vardenafil ve sildenafil etken maddelerini içeren ilaçlar hızlı etki gösterir, ancak etki süresi diğerlerinden daha kısadır. Tadalafil ve avanafil içeren ilaçlar ereksiyonları geciktirir, ancak diğerlerinden daha uzun sürer.

Ereksiyon İlaçları Etki Etmiyorsa Uygulanabilecek Yöntemler Nelerdir?

Sertleşmeyi Sağlayan Kremler işe yaramazsa, doğru kullanıldığından emin olmanız gerekir. Örneğin, sildenafil içeren ilaçlar gıda ile etkileşime girer. Özellikle yağlı yiyeceklerle birlikte kullanıldığında zararlı olabilir. Bu nedenle aç karnına kullanılması tavsiye edilir. Tadalafil ise böyle bir etkileşime sahip değildir. İkinci önemli faktör, erektil disfonksiyon ilaçlarının işe yaraması için testosteron düzeylerinin normal olması gerektiğidir.

Erektil disfonksiyon ilaçları işe yaramazsa, testosteron seviyelerini kontrol etmeniz gerekebilir. Testosteron eksikliğiniz varsa, önce bu sorunu düzeltmeli, ardından ilacınıza yeniden başlamalısınız. Dozu artırabilirsiniz. Kullanılan doz hasta için yeterli değilse başka bir doza geçebilirsiniz. Pek mantıklı değil ama kullandığınız ereksiyon cihazını değiştirebilirsiniz. Aynı grupta ilaçlar vardır, ancak farklı ilaçların farklı psikolojik plasebo etkileri olabilir.

Sertleşmeyi Sağlayan ve Erken Boşalmayı Önleyen Kremler

Viga 50000 Geciktirici Krem

Viga 50000 sertleşmeyi sağlayan kremler arasında olup,erkekler için orgazm arttırıcı krem, günümüzde en çok kullanılan erken boşalma tedavisi ürünlerinden biridir. Biga krem, saf bir botanik özü ve birçok vitamin ve mineralin doğal karışımını içerir. Tamamen doğal içeriklerden üretilen Viga 150000 Krem, erken boşalma sorunu yaşayan kişiler için tıp uzmanlarının bir numaralı tavsiyesidir. Viga 50000 koruyucu içermez ve kimyasal içermez, sıfır sağlıklı yollarla elde edilebilecek bir geciktirme etkisi sağlar. Ülkemizde Cream Viga 50000, özellikle son yıllarda kullanıcı yorumlarındaki mükemmel başarısı sayesinde oldukça popüler hale geldi.

Viga 50000 kullanım sonrası kan dolaşımını yavaşlatarak teşvik eder ve penis çevresindeki damarları rahatlatır. Biga krem bu gevşek damarlara bol miktarda kan pompalar ve vücutta erken boşalmaya neden olan enzimleri bloke eder. Penis ucunda neredeyse hiç uyuşma olmayan Biga, erkeklerin cinsel uyarılma sırasında boşalma refleksini kontrol etmesini ve orgazm süresini uzatmasını sağlar. Viga 50000, geciktirme etkisinin yanı sıra erkek orgazmını en az 15-20 dakika uzatarak ve cinsel performansı artırarak çiftler için unutulmaz bir bağ oluşturur. Bu bağlamda erken boşalmayı tedavi etmek için Viga geciktirici kremi nazikçe kullanabilir ve faydalarından faydalanabilirsiniz.

Penis Development Penis Büyütücü ve Ereksiyon Kremi

Penis sertleşmeyi sağlayan kremler arasında olan ne yapar, gerçekten etkili mi? Bu tür sorular, yeni olanlar için büyük ilgi görüyor. Penis Development, penis büyütme için dermatolojik olarak test edilmiş ve profesyonel olarak onaylanmış süper etkili bir bakım kremidir. Penis geliştirme kremi, penis dokusunun besleyici özelliklerine sahip afrodizyak özelliklere sahip vitamin, mineral ve doğal bitkilerden oluşan çok miktarda bir karışım içerir. Tamamen bitkisel içeriklerden oluşan penis geliştirme genişletici krem vücutta kimyasal içermez ve organik büyüme sağlar. Penis gelişimi için penis büyütme kremi düzenli olarak kullanılması gereken bir üründür.

Yani penis büyütme kremi bir anda değil zamanla etki eder. Düzenli kullanımdan sonra penis geliştirme genişletici krem, penis çevresindeki kan damarlarını genişleterek, dokuyu iyileştirip ve hücreleri yenileyerek ortalama 3 ay içinde gözle görülür bir büyüme sağlar. 3 aylık normal kullanımdan sonra, penis geliştirmeden penis uzatıcı krem, ortalama 3-7 cm büyüme ve 1 cm çap üretir.

Penis büyütme etkisine ek olarak, bu ürün cinsel ilişki öncesi ereksiyon takviyesi olarak da kullanılabilir. Cinsel ilişkiden önce uygulanan ereksiyon arttırıcı penis gelişimini sertleştiren krem, kan akışını önemli ölçüde hızlandırır ve heyecanlandığında peniste çok güçlü bir sertlik oluşturur.