Sildenafil Nedir

Sildenafil nedir, sertleşme bozukluğu, pulmoner arteriyal hipertansiyon ve yüksek irtifa pulmoner ödemini tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Sildenafil nedir sorusunun en uygu cevabı budur. Bu durumları, kan damarlarını gevşeterek tedavi eder. İlacın yan etkileri baş ağrısı, baş dönmesi, bulanık görüş ve düşük kan basıncını (tansiyonu) içerebilir. Kalp hastalığı, karaciğer işlev bozukluğu veya böbrek hasarı olan hastalar ilacı kullanırken dikkatli olmalıdırlar çünkü ciddi yan etkiler yaşayabilirler.

Sidenafilin aksiyon mekanizması, genelde hücreler içinde çeşitli reaksiyonları hızlandıran fosfodiesteraz adlı enzimini engellemektir. Bu enzim engellendiğinde niktrik oksit adındaki kimyasal türün seviyeleri artar. Bu kimyasal vücudun çeşitli bölgelerindeki kan damarlarının rahatlamasına destek olur. Vega 100 mg sildenafil etken maddeli bir cinsel ilaçtır.

Büyük bir ilaç firması sildenafili başlangıçta yüksek tansiyonu tedavi etmek için geliştirdi. İlaç klinik deneylerde test edildiğinde bazı erkek hastalar ilginç bir yan etki bildirdi. Penil ereksiyonların sıklığında ve kuvvetinde artış yaşadılar. Firma, ilacı sertleşme bozukluğu tedavisi olarak test etmeye karar verdi ve sonunda o amaçla ünlü bir isimle piyasaya sürdü.

Sildenafilin esas kullanımı sertleşme bozukluğu olan hastaları tedavi etmektir. Erkekler ilacı arzulanan cinsel ilişki zamanından 30 dakika ila 4 saat önce alabilirler. İlaç, penise kan dolaşımını artırarak çalışır.

Sildenafilin başka bir kullanımı pulmoner arteriyal hipertansiyon adı verilen durumla tedavi etmektir. Bu hastalığı olan kişiler akciğerlerde kan dolaşımı eksikliğinden muztariptirler, yorgunluk ve nefes darlığı gibi sorunlar yaşarlar. Sildenafil nedir sorusunun bütün cevapları bunlardır.

Doğru Cinsel İlişki

Cinsellik kadın erkek fark etmeksizin iki birey içinde oldukça önemlidir. Bilimsel araştırmalarda yakınlaşmanın kişileri etkilediği ve aşk duygusunu arttırdığı açıkça ortaya konmuştur. Anca bu duygunun gelişebilmesi aynı zamanda doğru cinsel ilişki ile mümkündür.

Doğru bir cinsel birliktelik iki tarafında haz almasını sağlamakta ve bu sayede duyguların yoğunlaşmasına yardımcı olmaktadır. Öncelikle kadınlar ilişkilerde büyük bir sıkıntı çekmektedir. Nedeni kadınların cinsel konuda eksik bırakılması ve ayıp günah olgusu işlenerek kimseden bu konuda yeterli bilgi alamamasıdır. Bu nedenle kadınlar yaşamları boyunca doğru cinsel ilişki olgusundan uzak olarak yaşamaktadırlar.

Kadınların bu durumu yenmesinde partnerleri oldukça etkilidir. Onları cinsel ilişki sırasında konuşturarak en doğru şekilde zevk almalarını sağlamaları mümkündür. Bunun yanı sıra kadınların yanlışları ise erkeklerin fantezilerine cevap vermemeleridir.

Kadınlar utanç duygularını yenmedikleri sürece doğru cinsel ilişki mümkün olmayacaktır. Ancak bazı durumlar vardır. Kadın ya da erkekte cinsel organda aşırı zorlama yırtılmalara ve şişmelere tahrişlere neden olabilmektedir. Bu durumları ortadan kaldırmak için kadının iyi bir şekilde ilişkiye hazırlanması gerekmektedir.

Ya da ilaçlardan yararlanmaları gerekmektedir. Doğru bir cinsel birliktelik için ilaç sektörü oldukça aktif çalışmış ve birlikteliğe yardımcı olacak jeller ile kişileri desteklemiştir. Bu jeller sayesinde cinsel yaşam kolay ve zevkli aynı zamanda da sağlıklı bir hal alır. Kişilerin doğru bir cinsel yaşam sürdürmesi son derece önemlidir.

Cinsel Ecza ürünleri

Kişiler hayatlarında bir şeyler yanlış gittiğinde doktora başvurur ve bu sayede hızlı bir şekilde sorunlarını çözerler. Doktorlar onlara yardımcı olmak için ilaçlar verir ve bu sayede vücutta eksik olan şeyin tamamlanmasını sağlarlar. Aynı durum cinsel yaşamdaki eksiklikler içinde geçerlidir.

Cinsel yaşamda zaman zaman yardım ve tedavi olguları gerekli hale gelmektedir. Bu durumlarda kişilerin utanmadan doktora gidebilmesi son derece önemlidir. Her erkek ya da kadın cinsel yaşamda sorun yaşadığında bu ilaçlardan yardım almak zorundadır. Cinsel ecza ürünleri size cinsel yaşamda heyecanı ve doğru bir yolu göstereceklerdir.

Cinsel ecza ürünleri ikiye ayrılmaktadır. Bir yönü ile bu ürünler tedavi edici içeriklere sahiplerdir. Diğer yönü ile ise cinsel yaşama yardımcı olmaktadır. Tedavi yöntemi çok sık kullanılmasa da cinsel ecza ürünleri sıkça cinsel yaşama yardımcı olması için tercih edilmektedir. Kadınların kayganlaştırıcı jellere olan ilgisi oldukça net bir şekilde ortadadır.

Bu jeller sayesinde kadınlar cinsel yaşamda daha mutlu olmakta ve bu sayede cinsel ilişki sırasında zorlanmamakta dırlar. Erkekler ise zaman zaman yaşadıkları sertleşme problemleri için ilaçlar kullanmakta bu sayede cinsel yaşamlarının normal yaşamlarına stres ile yansıyışına engel olabilmektedirler.

Erkekler ve kadınlar için çalışan ecza sektörü oldukça yararlı ve zararsız ilaçlar üretmektedirler. Ancak sağlık bakanlığı onayı olan ürünleri satan eczanelerden tedarik edildiğinde bu ilaçların doğru ilaçlar olduğuna inanmanız mümkündür.