Stag 9000

Stag 9000 geciktirici sprey özellikleri, Erken boşalma her ne kadar cinsel bir hastalık veya yetersizlik gibi görülse de, aslında bir problem olmayıp, cinsel bir uyumsuzluktur. Cinsel ilişki de en önemli şeylerin başında uyum gelmektedir. Erkeğin, kadının orgazma ulaşmasından önce veya ruhen kadına yetecek kadar beraber olamayıp erken boşalmasını bir sorun olarak tanımlamaktan daha çok cinsel uyumsuzluk olarak gösterilmesi gerçekçi bir yaklaşım olacaktır.

Yapılmış istatistiksel çalışmalara göre kadınların ve erkeklerin normal olarak sayılan ortalama boşalma süreleri mevcuttur. Eğer erkek bu süreden daha erken, kadında bu süreden daha geç boşalmakta ise bu çift cinsel uyumsuzluk ile karşı karşıya olduğunu göstermektedir. Bu durumu aşmak için her iki bireyin de aynı anda tedavi görüp bu sorunu ortadan kaldırmaları gerekmektedir.

Tedavi sürecine yardımcı olan ve geciktirici sprey olarak tanımlanan pek çok sprey bulunmaktadır. Ancak bu spreylerin içinde kullanımı zararsız ve en kolay olanı Stag 9000 isimli spreydir. Stag 9000 cinsel ilişkiden 5 ile 15 dakika önce uygulanmalıdır. Etkisini gösterme süresi kişiye göre değişkenlik göstermek ile birlikte 1-2 kullanımdan sonra ne kadar sürede etkisini gösterdiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Stag 9000 spreyi cinsel ilişkiye girmeden önce penisiniz ereksiyon halindeyken spreyi iyice çalkalayıp, sol elinizin baş ve işaret parmağıyla penisinizin sünnet kesim bölgesinden tutarak sağ elinizin başparmağı ile püskürttükten sonra başparmağınız ile spreyi penise masaj yaparak duyarlılığının fazla olduğu bölümlere doğru emişmesini sağlayın. Hemen ardından spreyi 1 defa da testislerinize püskürterek aynı uygulamayı orda da gerçekleştirdikten sonra ilişkiye girebilirsiniz. Stag 9000’ün hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır, güvenle kullanabilirsiniz.

Stag Geciktirici Spreyler

Stag geciktirici spreyler kişiden kişiye etki süresi değişse de ortalama 10 ile 15 dakika içerinde etkisini gösterir. Penis üzerine sıkılan ve masaj yapılarak iyice derinin emmesi sağlanan işlemden sonra cinsel ilişki gerçekleştirilebilir.

Canınızı Sıkmayın Stag Geciktirici Spreyler Sıkın

Stag geciktirici spreyler sadece penis üstündeki uyarıcı bölgeleri etkilediği için vücudunuza komple bir etki uygulamaz. Lokal olarak kullanıldığı için kişinin isteğine bağlı olarak istenilen miktarda kullanılabilir. Cinsel birleşme performansını tek seferde 30 dakika ve üstüne çıkarır.

Stag geciktirici spreyler piyasada geciktirici hap ürünleri bulunan en köklü cinsel ürünlerdir. Yarım asra yakındır tedavülde olan bu cinsel ürünün hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

  • Stag geciktirici spreyler geç boşalmanızı sağlayarak ilişki süresini uzatır.
  • Ortalama olarak 30 defa kullanılabilir.
  • Bir sprey kutusu 20 miligramdır.
  • Deriye hiçbir zarar vermediği gibi içindeki koruyucu maddeler ve vitamini sayesinde deriyi pürüzsüz bir görünüme kavuşturmaktadır.
  • Stag Geciktirici spreyler İngiltere üretimi olduğu için üretici firma tarafında her türlü testi yapılmış ve gerekli garantileri verilmiştir.

Cinsel performanslar artık sorun olmaktan çıkmıştır. Kendinizi yetersiz görmenize gerek yok. Kullanacağınız Stag geciktirici spreyler ile eşsiz bir cinsel hayat sizi beklemektedir. Sprey sayesinde partneriniz de etkilenerek karşı tarafa da mükemmel seviyede bir haz yaşatacaktır. Mutlu çiftlerin oluşmasında en etkili sebeplerden olan cinsel hayatınız artık mükemmellik derecesinde olacak.

V-Pills Geciktirici Sprey

V-pills geciktirici sprey sadece Türkiye’de değil dünyada da en çok kullanılan ve en etkili geciktirici ürünler arasındadır. Cinsel hayatınızda istediğiniz performansı yaşayamıyorsanız, hem siz hem de partneriniz her birleşme sonunda mutsuz oluyorsanız çözüm artık çok basit. V-pills geciktirici sprey erkeklerin imdadına yetişiyor.

  • İlişkiye girmeden 5 veya 10 dakika önce penisin uç kısmına masaj yaparak sıkılmalıdır.
  • Yoğun bir kullanıma gerek yoktur. 2 kere püskürtmek yeterlidir.
  • İlişki süresini 30 ile 45 dakika arasına çıkartmaktadır.
  • Alacağınız zevk iki katına çıkmaktadır.
  • Kullanımında herhangi bir yan etki yoktur.

Zararı Yok İşlevi Çok

Penisin üstüne uygulanan V-pılls geciktirici sprey deri yüzeyine asla bir zarar vermediği gibi aksine deride parlaklık ve canlılık sağlayacaktır. İçindeki aktif bileşenleri sayesinde koruyucu özelliği olan V-pills sürtünmeden kaynaklı tahrişi yok edecektir. Sizi ve partnerinizi rahatsız edecek herhangi bir koku yaymaz. Yalnız oral seksten önce sabunlu su ile penisinizi yıkamanız gerekmektedir. Çünkü partnerin ağız ve dudak kısımlarında uyuşmalar yaşanabilir. Vega 100 mg hap erken boşalmanın çözümü olarak dikkat çeken bir başka sağlık ürünüdür.

V-pills geciktirici sprey penis üstündeki haz alan uyarıcı bölgeyi nasıl etkiliyorsa vajina içinde olan haz bölgelerini de etkileyerek karşılıklı cinsel hazzı en üst seviyeye çıkartmaktadır. Artık bu sprey sayesinde erken boşalma derdine çare bulacaksınız. Özgüveniniz ve cinsel performansınız en yüksek seviyelerde olacaktır. Mutlu çiftlerin tercihi V-pills geciktirici sprey