Vega Geciktirici İlaç

Vega geciktirici ilaç son dönemlerde ülkemizde yaygınlığını oldukça arttırmış olan ve erkeklerin yaşadığı birtakım cinsel işlev bozukluklarının tedavisinde kullanılan cinsel gıda takviyesidir. Vega 100 geciktirici ve sertleştirici etkileri sayesinde günümüzde erkek bireylerin en sık karşılaştığı cinsel rahatsızlıklar olan ereksiyon sorunu ve erken boşalmayı tedavi etmektedir. Vega içeriğinde Sildenafil ve birtakım doğal bitkisel karışımlar barındırmaktadır. İçeriği tamamen doğal maddelerden oluşan Vega geciktirici eczane garantili olarak sitemizde satışta bulunmaktadır.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan Vega şu anda piyasadaki en kaliteli cinsel gıda takviyelerinin başında gelmektedir. Orijinal Vega hap geciktirici sitemiz üzerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Siparişleriniz ve ürün hakkındaki tüm sorularınız için sitemiz üzerindeki online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vega Geciktirici Etkisi                         

Vega geciktirici ilaç içeriğindeki Sildenafil etkisi sayesinde kullanımından kısa bir süre sonra erkek vücudunun direncini ciddi oranda artırmaktadır. Erkeğe büyük bir cinsel performans artışı ve güç kazandıran Vega sayesinde kişi cinsel ilişki süresini daha uzun süre devam ettirebilmekte ve erken boşalma Vega etkisi boyunca tamamen ortadan kalkarak kişiler uzun soluklu birliktelikler yaşamaktadır.

Aynı zamanda Vega geciktirici etkisinin yanı sıra sertleştirici etkisi sayesinde de kişiyi her an ilişkiye hazır bir hale getirmektedir. Peniste sağlanan sertliğin uzun süreli olması ve sürekli devam edebilmesi sayesinde erkek üst üste birliktelikler yaşayabilmekte ve partneriyle harika bir ten uyumu yakalamaktadır. Günümüzde cinsel işlev bozukluğu yaşayan kişilerin 1 numaralı yardımcısı olan Vega kampanyalı fiyatlarıyla kullanıcılarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Vega Geciktirici Kullanımı

Vega geciktirici kullanımı cinsel birliktelikten yaklaşık 30 – 35 dakika önce yapılmalıdır. Bir adet Vega 100 mg geciktiricinin bol suyla tüketilmesi gerekir. Tüketimin akabinde Vega geciktirici etkisini kısa süre içerisinde göstermektedir. Vega geciktirici etkisi uyarılmaya bağlı olarak uzun saatler boyunca devam etmektedir.

Günde bir kereden fazla kullanılması önerilmez. Doz aşımı halinde Vega yan etkileriyle karşılaşabilirsiniz. Kalp ya da şeker hastalığı gibi kronik rahatsızlığı bulunan kişilerin Vega geciktirici kullanımından önce doktorlarına başvurarak önerilen dozda kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Sildenafil Citrate 100 Mg Nedir?

Sildenafil Citrate 100 mg Nedir? Sildenafil Citrate erkeklerde erektil disfonksiyon yani bildiğimiz adıyla sertleşme sorunu tedavisinde kullanılmaktadır. Sildenafil Citrate 100 mg yalnızca erkeklerin kullanımına uygun olan bir üründür ve kadınlarda herhangi bir cinsel performans artırıcı etki göstermemektedir. Sildenafil Citrate 100 mg doz bünyesinde çok güçlü bir sertleştirici özellik barındırmaktadır.

Günümüzde birçok cinsel gıda takviyesinin temel maddesi olan Sildenafil sertleşme sorunu tedavisinde çok güçlü etkilere sahiptir. Bu kapsamda Sildenafil Citrate 100 mg erkeklerin cinsel hayatlarında oldukça sık olarak karşılaştığı bir cinsel rahatsızlık olan sertleşme sorununun tedavisinde kullanılmaktadır.

Sertleşme Sorunu Nedir?

Cinsel ilişki sırasında peniste yeterli sertliğin sağlanamaması ya da sağlansa dahi korunamaması durumuna sertleşme sorunu adı verilmektedir. Sertleşme sorunu günümüzde 40 yaşını aşkın her 2 erkekten 1’inin karşılaştığı oldukça yaygın ve ciddi bir cinsel rahatsızlıktır. Ancak Sildenafil Citrate 100 mg etkisi sayesinde sertleşme sorununu tamamen doğal yöntemler ile ortadan kaldırmaktadır.

Sildenafil Citrate 100 mg kullanımından kısa bir süre sonra erkek vücudundaki kan dolaşımını hızlandırarak penise kan taşıyan atardamarların genişlemesini sağlamaktadır. Devamındaysa ereksiyonu engelleyici enzimleri bloke ederek penisteki sertleşmeyi engelleyen hormonları ortadan kaldırır ve cinsel ilişki sırasında penise hem çok sert hem de çok uzun süreli bir sertlik kazandırır.

Sertleşme Sorunu Fizyolojik Nedenleri

 • Damar sertliği ya da periferik damar hastalıkları
 • Kalp krizi ya da beyin kanaması
 • Hipertansiyon
 • Diyabet
 • Uyku apnesi ve benzeri akciğer hastalıkları
 • Epilepsi ya da inme gibi nörolojik hastalıklar
 • Böbrek yetmezliği, siroz ya da yüksek kolesterol
 • Penis eğriliği gibi ürolojik hastalıklar

Sertleşme Sorunu Psikolojik Nedenleri

 • Depresyon
 • Travma sonrası stres bozukluğu
 • Cinsel performans anksiyetesi
 • Psikiyatrik hastalıklar
 • İlişki sırasında endişe, korku ya da aşırı heyecan

Sildenafil Citrate 100 Mg Yan Etkileri

Sildenafil citrate yan etkileri oldukça nadir görülmektedir. Ancak fiziksel birtakım nedenlere bağlı olarak kimi durumlarda Sildenafil bazı yan etkiler gösterebilir. Yan etkilere maruz kalınmaması adına Sildenafil Citrate kullanım talimatlarına uygun olarak, dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Sildenafil Citrate 100 mg’ın bilinen yan etkileri baş dönmesi, baş ağrısı, bulanık görüş ve parlak ışığa karşı hassasiyet, düşük kan basıncı ya da çarpıntı gibi etkilerdir.