Cinsel Yaşamda Fantezi İçin Tüyolar

Cinsel yaşam, sürekli aynı şekilde devam etmekten hoşlanmaz. Bu nedenle bazen sıra dışı şekilde cinsel yaşam sürmeniz daha iyi olacaktır. Bunun için de birtakım fantezilere ihtiyacınız vardır. Cinsel yaşamda fantezi, olmazsa olmazlardandır. Çünkü fanteziler, cinsel yaşamın daha heyecanlı bir hale gelmesi için yapabileceğiniz en güzel şeylerdir. Cinsel yaşamda fantezi için tüyolar burada!

Özellikle de kadınların fantezilere daha fazla önem vermeleri, erkeği cinsel yaşama çok daha fazla bağlamaktadır. Cinsel yaşamda işinize yarayacak olan bazı fantezi tüyoları aşağıda verilmiştir. Bu tüyoları yerine getirdiğiniz zaman cinsellikten aldığınız heyecan ve haz son derece çoğalacaktır. Cinsel yaşamda fantezi için tüyorlar devamını oku detaylı cinsel bilgiler için sitemizi hemen incele.

Fantezi, cinsel ilişkide sıradanlığı bozar. Bu sayede her gün aynı cinselliği yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Fantezi tüyoları sayesinde kendinize olan güveniniz de artacaktır. Eşinizle olan bağlılığınız bu tüyolar sayesinde daha fazla hale gelir.

Cinsel yaşamda fantezisi olmayan insanlar, cinsel huzuru ve hazzı pek fazla elde edemezler. Bundan dolayı fantezi, cinsel yaşamda önemli bir yeri olan kavramlar arasında bulunur. Cinsel yaşamdaki fanteziler, sizi yatak odanıza girmek için can attıracak hale getirir.

Ellerinizi Partnerinizin Üzerinde Gezdirin

Cinsel yaşamda fantezi istiyorsanız, ilk olarak ellerinizi kullanabilirsiniz. Çünkü elleriniz, iyi bir fantezi yaratma gücüne sahiptir. Bu gücü kullanarak partnerinizin heyecanını iki katına çıkarabilirsiniz. Ellerinizi kullanarak partnerinizin daha fazla uyarılmasını mümkün hale getirebilir ve onu baştan çıkarabilirsiniz. Hem kadın hem de erkek, ellerin vücutta gezmesinden çok hoşlanırlar. Eşinize güzel bir fantezi uygulamak istiyorsanız, yavaş yavaş ona elinizi sürmeye başlayın.

Özellikle de zevk bölgelerine dokunduğunuz zaman iyi bir fantezi dokunuşları gerçekleştirebilirsiniz. Bu dokunuşları yaparken yumuşak olmalı ve nefesinizi partnerinizin bedenine vermelisiniz. Azgın nefeslerinizi fantezi için kullanabilirsiniz. Partnerinizi okşarken onu sırt üstü uzandırın. Siz de yanına uzanarak bu dokunuşları gerçekleştirin. Eğer ellerinizi doğru şekilde kullanırsanız, çok farklı fantezi dokunuşları yapabilirsiniz. Burada iş size düşer. Fantezi konusunda yaratıcılığınızı konuşturun.

Cinsel ilişki Tavsiyeleri

Farklı Pozisyonlar Deneyin

Cinsel birleşmenizi sürekli aynı pozisyon üzerinden yapmayın. Biraz sıradanlıktan uzaklaşın. Bu konuda internetten seks pozisyonlarına bakarak yardım alabilirsiniz. Sizi ve eşinizi daha ateşli hale getirecek olan çeşitli pozisyonlar var. Bu pozisyonları deneyerek değişik fanteziler yaratabilirsiniz. Mesela her zaman yatar pozisyonda birleşme yapmayın. Ayakta, kucakta ya da sırt üstü pozisyonları da deneyerek fantezi oluşturabilirsiniz.

Hız Ve Derinlik Fantezisini Uygulayın

Hız ve derinlik fantezisi sayesinde cinsel yaşamınıza renk katabilirsiniz. Bunun için eşinize yavaş yavaş yaklaşmanız gerekir. İlk anda hızlı dokunuşlar yapmak, bu güzel anların kısa sürmesine neden olabilir. Eşinize dokunurken çok yavaş olun. Daha sonra bu dokunuşlarına yavaş yavaş hız vermeye başlayın. Hız verme esnasında ise dokunuşlarınızı daha derin hale getirin.

Fantezi Kıyafetleri Giyin

Bu tüyo, özellikle de kadınlar için geçerlidir. Cinsel yaşamda fantezi için bu tarz kıyafetlerin giyilmesi çok önemlidir. Çünkü fantezi kıyafetleri, azgınlığın hat safhalara ulaşmasını sağlayacaktır. Özellikle de ateş kırmızısı fantezi kıyafetleri, bir erkeği etkilemenin en iyi yoludur. Çünkü hiçbir erkek partnerinin fantezi kıyafetleri giymesine hayır demez.

Farklı Ortamları Deneyin

Cinsel yaşamda daha farklı fantezilere girmek istiyorsanız, mekan değişimi yapabilirsiniz. Örneğin yatak odanızda yapmak yerine evinizin başka odalarında seks yapabilirsiniz. Özellikle de salonda seks yapmak, değişik bir fantezi olabilir. Ancak fantezi yapayım derken kendinizi sıkmayın. Rahat olacağınız bir ortam olmasına dikkat etmeyi de unutmayın.

Yakınlığınızı Daha Güçlü Hale Getirin

Cinsel yaşamda yakınlık önemli bir husustur. Eğer fantezi yaşamak istiyorsanız, partnerinize daha fazla yakın olmalısınız. Bedeninizi, partnerinizin bedenine ne kadar fazla değdirirseniz, o kadar fazla fantezi olur. Bunu yaparken tamamen çıplak olmanız, tenlerinizin yakınlığını daha da fazla etkiler.

Cinsel Yaşamda Fantezi İçin Diğer Tüyolar

Cinsel yaşamda fantezi için diğer tüyolar şunlardır:

  • Güzel kokular sürerek harika bir makyaj yapın.
  • Odanın ışığı sekse uygun hale getirin.
  • Yatağınızı fanteziye uygun hale getirin.
  • Eşiniz hızdan çok hoşlanıyorsa sekse hızlı girişler yapın.
  • Fantezi sözleri kullanın.

Bunları yapmanız halinde cinsel yaşamda fanteziyi yakalamış olursunuz.

Cinsel yaşam, fantezi olmadan da olur. Ancak böyle bir cinsel yaşamın tadı ise hemen kaçar. Seksten daha fazla tat almanızın yolu fanteziden geçer.

Cinsel Sağlık Ürünleri Referans Site: https://www.acileczanetr.com/