Golden Lovita Azdırıcı Damla

Kadınlar, cinsel dürtüleriyle isteklerini yönettikleri zaman kısa sürede orgazm olabilirler. Boşalmanın en kuvvetli versiyonu olan orgazm durumuysa cinsel beklentinin, birlikteliğe duyulan isteklerin olmaması hallerinde çoğu zaman olamayacaktır. Golden lovita azdırıcı damla ile kadınlar daha istekli cinsel ilişki zevk oranı yüksek orgazm olması daha doğal ilişkiler yaşar.

Bilim insanlarının sağlık araştırmacısı olanları tarafından hazırlanan damlalar, azgınlığı artırarak kadınların orgazmlarını kolaylaştırır. Bir cinsellikte birden fazla orgazm olunması, her orgazmda yüksek hazların tadılması için kullanılacak damlalar zararlı takviyelerden sayılamazlar. Bayan azdırıcı damla ürünleri kadınlar da libidoyu yükseltir östrojen hormonunu destekleyerek daha fazla zevk alınmasını sağlar.

Golden Lovita isimli kadın azdırıcı formüllü damlalarsa piyasadaki kadın azdırıcı damlaların en güçlülerindendir. Damlayla ilgili; özellikleri, neleri sağladığı, hangi kadınların kullanabileceği, ücretleri ve kaç damla kullanılacağı, araştırılmalıdır. Cinsel sağlık ilaçları arasında kadın damlası ürünleri oldukça önemli bir yere sahiptir.

Özellikleri Nelerdir?

Golden Lovita isimli azdırıcı damlalar, kadınların azgınlıklarını yüksek seviyelerde seyrettiren damlalardandır. Özellikleri sayesinde kullanışlı olan ve mahremiyeti koruyan damlanın her yönüyle özellikleri artırılmıştır.

Golden Lovita azdırıcı damlanın özellikleriyse:

  • Kokusu: Koku içermeyen yapısı, hiçbir şekilde ilaç gibi veya etken madde kokusu bırakmayan özelliğiyle koku duyusuyla algılanamaz.
  • Rengi: Şeffaf renkle geliştirilmiş damla, sanki su tüketilmiş gibi yalnızca ıslaklık bırakacaktır. Eğer ağız dışına damlamadıysa ıslaklık dahi belli olmaz.
  • Tadı: Tat içermediğinden ötürü dudakların temasında, ağızla yapılacak buluşmalarda kesinlikle partner azdırıcı damlayı fark edemeyecektir.
  • Fiyat olarak hem azdırıcı etkisi artırılmış hem de alım kolaylığı olması açısından uygunlaştırılmış olan damlalardır.

Bu özelliklere ekstra olarak eklenen, vajina içini daha hassas kılarak her türlü; temas, sürtünme, dokunma ve etkileşimle kadınların yüksek olan arzularının daha fazla çıkarılmasına neden olunur.

Avantajları Nelerdir?

Kadın azdırıcı damla çeşitlerinden Golden lovita, orgazmı en kolay sağlayan ve tesiri en güçlü olan damlalardandır. Birkaç damla kullanılsa bile gözle görülür derecede cinsel arzu, beklenti artacaktır. Normalde pasif kalmayı seven kadınlar bu damla yardımıyla cinsellikle hem aktif hem de başrol olacaklardır.

İstekleriyle hareketlerine yön veren, tutkusuyla partnerini şaşırtan kadınlarsa cinsellikte fantezilerin yaşanmasına daha müsait bir hal ortaya koyacaktır. Bunun sonucu olarak; tutkusu yüksek olan, partnerlerin birbirine heyecan katabildikleri ve yeniden istenecek cinsellik yaşanır. Doyumu tadan tarafların mutluluk hormonları yüksek miligramlar halinde salgılandığından gün içerisinde dahi gülümseme oluşacaktır.

Hangi Kadınlar Kullanabilir?

Azdırıcı içerikli olan Golden Lovita kadın damlası, her kadın kullansın diye satılan damlalardan değildir. Tesiri yüksek olduğundan dolayı; deneyimlerini artırmak ve katlamak isteyen, istekleri çok düşük olan, cinsellikte aktif roller üstlenemeyen kadınlar kesinlikle kullanmalıdır.

Ayrıca yaşı otuzu geçen çoğu kadın yavaş yavaş menopoz döngüsü sürecine doğru adım atar. Menopozun mantığında yer alan cinsel hayata veda durumu bedensel etkilerini gösterdikçe kadınlar azdırıcı damla kullanabilirler. Bu sebeple; otuz yaş ve üstündeki yaşlara sahip, isteklerini artırma hedefi olan, şaşırtmayı seven, periyodik süreçleriyle değişimleri bariz etki eden kadınlar Golden Lovita damla kullanmalıdır.

Ücreti Nedir?

Golden Lovita damlalar, eş görevdeki diğer damlalarla kıyaslandıklarında; az damlasıyla azgınlık yaşatan, etkisi daha uzun kalan ve gramaj olarak daha büyük şişelerde satılan damlalardandır. En çok seksen miligram şeklinde satılan damla, olağan şartlardaki satışı yüz lira olan damladır.

Bayinin yapacağı indirimler, teşvik maksatlı kampanyalar, ekstra ürün alımına indirimler olduğunda seksen liralara kadar inebilir. Seksen liranın altında ve yüz elli liranın üstündeyse aynı miligram için yapılacak damla satışları fahiş tutarlara varır. Yani olmaması gereken, içinde bir yanlışlık olan ve rekabeti haksız kılacak olan fiyat aralığının dışındaki alımlara şüpheyle yaklaşmakta fayda bulunur.

Kullanım Talimatı

Kadınların Golden Lovita azdırıcı damlanın kullanımına yönelik belirtilmiş talimatla, diğer damlalardaki talimatlar birebir örtüşemez. Çünkü miligram değerleri ve bir miligramdaki etken madde miktarı farklı damlalarda katiyen aynı olamayacaktır.

Golden Lovita damlanın kapağı çevrilip açıldığı zaman görülecek damla, üç damla ve beş damla arasında ağıza sıkılacak damlanın ölçüsüdür. Kadınlar aldıkları ürünü açtıkları zaman damlalığın üst kısmından bastırarak içeri azdırıcı damlanın dolmasını sağlar. Ağızın mümkünse yutak kısmına yakın alanına üç ile beş arasında sıkılarak ölçülü şekilde azdırıcı yutulur.

Su içilmesine gerek olmasa bile hemen emilim olarak kana geçmesi için yarım bardak kadar su, damlanın ardından içilebilir. Ayrıca tok karna kullanımda midenin alması gereken besinleri aldığı ve sindirime geçtiği anda azdırıcı alınmış olur. Böylece hemen mideden kana aktarılan azdırıcı on beş dakikada etkilerini açığa vurur.