Penis Nasıl Büyür

Penis nasıl büyür, Cinsel heyecan sayesinde beyin bu organın içindeki süngerimsi dokulara kan pompalamakta ve penis bu kan pompalanmasından dolayı sertleşerek birleşmeye hazır hale gelmektedir. Penis sertleşme halindeyken boyuna ve enine penis büyüme göstermektedir. Ergenliğe ulaşmış bir erkeğin penisinin ortalama uzunluğu gevşek durumda iken 5 ila 9 cm arasındadır, sertleşme halindeyken ise ortalama 14 cm boyuna gelmektedir.

Bununla birlikte penisin büyüklüğü kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Yaygın olarak bilinenlerin aksine penisinizin büyüklüğü, deri rengi ile alakalı değildir, yani kısa boylu birinin penis büyüklüğüuzun boylu diğer kişiden daha büyük veya bir zenci olan birinin penisi bir beyazdan daha küçük de olabilmektedir.

Penisin boyu ortalama olarak on dört cm olmakla beraber 11 ila 18 cm arasındaki penisler normal boyutlarda olmaktadır. Diğer yandan penisinizin normal durumu ile sertleşme durumu arasında büyük farklar olabilmektedir. Mesela penis sönük iken çok iri gözüken bir penis sertleştiği zaman daha büyük bir hale bürünmeyebilir. Bütün erkekler penislerinin büyüklüğü ile yakından alakadar olmaktadırlar.

Bu bir erkeklik gücüdür daha doğru deyimle bir güç sembolüdür. Erkekler cinsel organları ile gurur duymakta ve övünmektedir. Erkeğin cinsel organına verilen güç soyunmaya başlamasıyla birlikte korkunç bir yarışa girmektedir. Boyut, gücü simgeleyen bu organın tek teminatıdır. Bunu gören karşı cinsin kıyaslama olanağına kavuşması cinsel organı iri boyutlarda olmayan bir erkek için sonun başlangıcı olur. Penis nasıl büyür sorusuna piyasada cevap veren bir çok ürün bulunmaktadır. Bununla beraber bunları araştırarak penis nasıl büyür sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Penis Büyütücü Pompalar

Bir çeşit kalıtsal problem olan penisin küçüklüğü bir erkeğin hayatındaki en önemli sıkıntılarından birisi olmaktadır. Bazı erkekler penisinin istedikleri düzeye gelememesinden dolayı yakınmakta ve yakınmada da yerden göğe kadar haklılar. Bir erkeğin cinsel gücünün en önemli parçası pensinin boyunun istediği büyüklükte olmamasıdır. Çok artış gösteren libido sayesinde vücutta bir enerji birikimi yükselir ve aynı zamanda şehvetin oluşmasına sebep olur, orgazm bu enerjinin ve tutkunun vücuttan atılmasına yardımcı olan cinsel ilişkinin olmazsa olmaz neticesidir.

Karşı cinste orgazm olamama sıkıntısı cinsel keyifsizliğe sebep olmakta ve erkekler orgazm olamadığı zaman da atılmayan spermler erkeklerin kasıklarında ağrılar girmesine sebep olmaktadır. Bu sorun tek başına cinsel keyifsizlik olarak kalmaz cinsel açıdan mutluluk yaşayamayan çiftler arasında sosyal sorunlar baş göstermeye başlamaktadır. Zira cinsellikten keyif alamama durumu insanlarda sinirlerinin bozulmasına neden olabilmektedir. Bu duruma maruz kalmak zorunda olan çiftler arasında problemler meydana gelir ve bu sıkıntılar da git gide büyüme evresine girer.

Penisin küçük olması durumu ve cinsel ilişkiye girememe durumu büyük sıkıntılara sebep olmaktadır. Erkeklerin genetik durumlarından dolayı meydana gelen bu ırsi sıkıntının aslında oldukça kolay yöntemler ile neticeye kavuşturma olanağı bulunmaktadır. Penis büyütücü pompalar penisi büyütmeye yardımcı olması konusunda en tesirli tekniklerden birisidir.

Penis geliştirme vakum pompası penise vakum yapmak suretiyle penis dokularına fiziksel uyarılar vermekte ve dokuların gelişimini sağlamaktadır. Böylelikle penis uzamaya başlar ve aynı düzeyde kalınlaşmaya başlamaktadır. Penis büyütücü pompaları kullanarak tahmini 4 ila 7 cm kadar peniste büyüklük sağlanmaktadır.

Penis Büyütücü Haplar

Penis büyütücü haplar penisinizdeki kan akışının hızlanmasına ve penisinizin büyümesine yardımcı olan haplardır. Penisteki kan akışı arttığı sürece penisiniz daha büyük hale gelmektedir. Yalnızca bir haftada penisinizdeki gelişmeyi fark edebileceksiniz. Bu ilaçların penisinizin büyümesine yardımcı olmasından dolayı cinsel uyarılma sırasında Corpora Cavernosa’daki kan akışını hızlandırarak daha uzun süreli kalın ve penisinizin sert olmasını sağlamaktadır.

En iyi sonucu almak için en az üç ay süre boyunca düzenli şekilde kullanmanız önerilmekte. Birçok erkek penis büyütücü haplar kullanmayı bıraktıktan sonra penislerinde kalıcı olarak büyüme olduğunu fark etmişlerdir. Afrodizyak ve seks uyarıcıları ile bürünmüş penis hapları erkeklere her keresinde kaya sertliğinde ereksiyonlar sağlarken erkekleri de en yüksek cinsel performansta tutacaktır.

Penis hapları herhangi bir cinsel işlev bozukluğu veya cinsel iktidarsızlık gibi sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olmaktadır. Penis büyütücü hapların kullanımı genellikle gün boyunca iki defa yani sabah ve akşam kullanmanız gerekir. Tok karnınıza yutmanız gerekmekte olan bu destek verici ilaçlar uykuya gidilmeden, yataktan kalktığınız sırada ve sabah aç olduğunuz zamanlarda kesinlikle içilmemesi gerekmektedir.

Zira aç karnınıza alır iseniz bu yardımcı ilaçları sağlığınızı tehlike altına almış olursunuz. Penis büyütücü haplar süreli olarak günde on iki saat ara ile içilmeli ve tedavi süresin boyunca devamlı olarak alınmalısı gerekmektedir. Penis büyütücü özelliklerine sahip olan bu ilaçlar etkilerini gösterebilmesi ve erkeklere vaat ettiği etkiyi göstermesi için düzenli kullanılması mecburidir.